تبلیغات
صراط - همین الان به خیل مدافعان حرم بپیوندید!
"با هر گناهی که انسان انجام میدهد عقلی از او جدا می شود که دیگر برنمی گردد ............ وقتی بنده گناه میکند به سبب انجام آن گناه, علمی راکه یاد گرفته بود , فراموش می کند.......... حسن خزّاز ، از امام رضا ( علیه السّلام ) شنیدم كه فرمودند : بعضى از كسانى كه ادّعاى محبّت و دوستى ما را دارند، ضررشان براى شیعیان ما از دجّال بیشتر است. حسن گفت: عرض كردم اى پسر رسول خدا( صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم ) به چه علّت؟ فرمود: به خاطر دوستى‏شان با دشمنان ما و دشمنى‏شان با دوستان ما. و هر گاه چنین شود، حقّ و باطل به هم در آمیزد و امر مشتبه گردد و مؤمن از منافق باز شناخته نشود. ( صفات الشیعه ص 8 ) ...........همیشه می توان تولدی دوباره داشت"

عجله کنید! فرصت را از دست ندهید. همین الان به خیل مدافعان حرم بپیوندید. راه دفاع از حرم برای همه باز است و هرکسی می تواند به این افتخار نائل شود. پس تا دیر نشده و وقت باقی است بشتابید! مگر نمی بینید دشمنان سعودی- صهیونیستی عزم خود را جزم کرده اند تا اثری از حرم که نماد محبت شیعه به اهل بیت علیهم السلام است، نمانَد! پس بیایید و هرکس در حد توان خود به دفاع از حرم و حریم اهل بیت علیهم السلام قیام کند.

امروزه دشمنان خاندان وحی و نبوت، در گوشه ای با بمب و موشک بعضی از بقاع متبرکه اولیاء الهی را تخریب و تصیمیم جدی به اهانت به دیگر حرم ها را دارند که با مقاومت سربازان حیدر و رهروان علمدار کربلا، بینی‌شان به خاک مالیده شده و تا عاشقان زینب سلام‌الله‌علیها نفس می کشند، جرأت نزدیک شدن به حرم آن بزرگ بانوی مقاومت را پیدا نخواهند کرد. اما همین دشمن وهابی و صهیونیستی، بیکار ننشسته و مشغول به تخریب دیگر حرم هاست. اما این بار با روش و سلاحی دیگر.

شیاطین اگر در سوریه با سلاح تانک و توپ آمدند و با مقاومت مدافعان حرم روبرو شدند، در جبهه ای دیگر با سلاح شبهه، تردید و تمسخر به حرم های مطهر اهل بیت و امامزادگان هجوم آورده و قصد دارند راه توسل و عشق ورزی به اهل بیت علیهم السلام را مسدود کنند. هدف پلیدشان در هر دو جبهه، یکی است و تنها شیوه و ابزار جنگشان تغییر کرده است. هدف از بین رفتن یاد خدا و توجه به محبوبان خداست. اما شیوه جنگشان در یکی نظامی و در دیگری فرهنگی است. سلاحشان در یک جبهه تیر و تفنگ است و در جبهه دیگر قلم، فیلم و فضای مجازی است.

پس باید تمام حواسمان جمع باشد. نکند شرمسار مدافعان حرم شویم! در جبهه نظامی، مدافعان حرم، جانشان را سپر بلا کنند و حرم را از گزند حوادث حفظ کنند اما، خدایی ناکرده در جبهه غبار آلود شبهات، ما قافیه را ببازیم و حرم ها را تنها بگذاریم.

باید به این نکته هم توجه نمود؛

همانگونه که برای مقابله نظامی با مهاجمین حرم، تخصص ها و ابزار مختلفی از سوی مدافعین حرم به کار گرفته می شود، در تهاجم فرهنگی به مسئله زیارت و حرم نیز می بایست از تخصص ها، افراد مختلف و ابزار گوناگونی برای دفاع استفاده نمود. در این مسیر، روحانی وخطیب، نویسنده و مولف، طلبه و دانشجو،کارگر و کارمند و... با ابزارهای مختلف به میدان بیایند و هر ابزاری که می توانند به خدمت به بقاع متبرکه پرداخته و مسیر زیارت را برای عاشقان اهل بیت علیهم السلام هموار نمایند. اگر خود را مدافع حرم می دانیم، می بایست با تمام وجود و با تمام امکانات به دفاع از این حریم بپاخاسته و هیچ شخص و ابزاری را دست کم نگرفت. چرا که گاهی یک خادم با یک جارو می تواند بهترین وسیله برای جذب زائرین باشد.

یادمان باشد؛ حرم های مقدس امامزادگان، کانون توحید و خداپرستی و محل انتشار معارف اهل بیت و قرآن هستند. قبور مطهر عاشقان خدا، محل ابراز عشق و توجه به خداست. بقاع متبرکه، خانه های از جنس نور هستند که زائرین خود را به سمت و سوی خداباوری و دینداری سوق می دهند. سنگرهای مستحکمی هستند که می توانند پناهجویان خود را هدایت و سایه شوم وسوسه های شیاطین را از سر آنها کم کنند. از این رو خدمت و زیارت این اماکن مقدسه، نشانه عشق به خدا و اولیاء الهی است. توجه به قبور مطهر پاره های تن پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله، توجه و محبت به پیامبر و اهل بیت علیهم السلام است.

پس بیایید با خدمت به بقاع متبرکه و قبور مطهر امام زادگان، به دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام  پرداخته نام خویش را در زمره مدافعان حرم آل الله ثبت نموده و با جان و مال خویش به سوی عمران و آبادانی و زیارت این اماکن مقدس بشتابیم.

طبقه بندی: شرح حدیث، 
برچسب ها: زیارت امامزادگان، مدافعین حرم، بقاع متبرکه،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : شنبه 16 بهمن 1395 | توسط : حسین ژولیده | نظرات()