تبلیغات
صراط - هشدار؛ از عوامل انتحاری تا عروسک های انتحاری!
"با هر گناهی که انسان انجام میدهد عقلی از او جدا می شود که دیگر برنمی گردد ............ وقتی بنده گناه میکند به سبب انجام آن گناه, علمی راکه یاد گرفته بود , فراموش می کند.......... حسن خزّاز ، از امام رضا ( علیه السّلام ) شنیدم كه فرمودند : بعضى از كسانى كه ادّعاى محبّت و دوستى ما را دارند، ضررشان براى شیعیان ما از دجّال بیشتر است. حسن گفت: عرض كردم اى پسر رسول خدا( صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم ) به چه علّت؟ فرمود: به خاطر دوستى‏شان با دشمنان ما و دشمنى‏شان با دوستان ما. و هر گاه چنین شود، حقّ و باطل به هم در آمیزد و امر مشتبه گردد و مؤمن از منافق باز شناخته نشود. ( صفات الشیعه ص 8 ) ...........همیشه می توان تولدی دوباره داشت"طبیعی است که در مقابل عامل انتحاری و حضور او، همه عکس‌العمل نشان دهند. معلوم است که مسئولین در مقابل نفوذ این افراد با اقتدار تمام می ایستند و مردم هم با پشتیبانی همه جانبه خود، به یاری نیروهای امنیتی می شتابند. در این بین آنها که از جان گذشته اند، تا آنجا که بتوانند تلاش نموده و با تمام وجود به مقابله بر می‌خیزند، عده‌ای دیگر مردم را به سوی جایی امن هدایت و رهبری می‌کنند و عده‌ای نیز، جان خود و عزیزانشان را برداشته و تا آنجا که می توانند از معرکه دور می شوند. چرا که یک لحظه تعلل و درنگ ممکن است به قیمت زندگی‌شان تمام شود. اصلا در اینگونه مواقع هیچ عاقلی بیکار نمی نشیند. هیچ کس به نظاره نمی نشیند.

عامل انتحاری، انسان نمایی فریب خورده است که می خواهد با هلاکت خود، دیگران را هم به کام مرگ و نابودی بکشاند، ترس و واهمه را به جان امت اسلامی انداخته تا فرماندهانش بتوانند با خیال راحت شهر یا کشوری را تصاحب کنند و مردم آن دیار را به بردگی بکشند.

البته عوامل انتحاری با تمام خطری که برای یک جامعه دارند، تنها به جسم و جان مردم آسیب می زنند. هر مقدار هم که مردم را بکشند، ملت بیدارتر، تنفر و انزجارشان نسبت به آنها بیشتر، عزم و اراده ها برای مقابله با آنها نیز پولادیتر و اتحاد امت اسلامی برای مبارزه با آنها مستحکم‌تر می گردد.

البته دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی، بیکار نمی‌نشینند. وقتی نتوانند این عوامل را فعال و به سوی این مرز و بوم گسیل دارند، عوامل انتحاری دیگری را که خطرشان به مراتب بیشتر است را آماده حمله می کنند. کسانی را با چراغ خاموش روانه این کوی و برزن می کنند که قدرت تخریبشان فراوان و تا مدتها هم باقی می ماند. این عروسک های انتحاری، بی سروصدا، هم خود را به هلاکت می اندازند و هم طیف گسترده ای از مردم را. هم جان خود را به راحتی قربانی شیطان می کنند و هم، مرگی خاموش را برای جامعه اسلامی رقم می زنند.
این عوامل انتحاری بسیار خطرناک،

که بعضی از آنان ناخواسته در تور دشمن قرارگرفته اند، همان زنان بی‌حیا و بی‌حجابی هستند که با هزار جلوه و خودنمایی، با لباس‌هایی بدن‌نما و محرک، با انواع آرایش و ناز و کرشمه‌هایی شیطانی، در کوچه بازار این شهر و دیار به راحتی قدم می‌زنند و در هر لحظه و هر قدم، جان مردم را نشانه گرفته و روح بندگی را در خود و دیگران به مسلخ می کشانند. خطر این بازیچه‌های شیطان به مراتب بیشتر از آن عامل انتحاری است که خود را منفجر می کند. چرا که او خود را در یک لحظه نابود می‌کنند و جان عده‌ای محدود را گرفته و عده‌ای دیگر را مجروم می‌نماید، اما این، در هر لحظه و هر قدم، با تیرهایی مسموم، هم خود را به هلاکت می اندازد و هم دیگران را. هم غیرت و مردانگی را به نابودی می‌کشاند و هم حیا و عفت را. وقتی هم که حیا از بین برود، دین و ایمان هم از بین رفته و از انسانیت چیزی باقی نمی ماند. مگر نه اینکه امام باقر علیه السلام فرمود: اَلحَیاءُ والإیمانُ مَقرونانِ فی قَرَنٍ فَإذا ذَهَبَ أحدُهُما تَبِعَهُ صاحِبُهُ، حیا و ایمان به یک ریسمان پیوسته‏ اند؛ چون یکى برود، دیگرى نیز از پىِ آن برود. انسان بی‌دین هم ، حیوانی است انسان نما. گرگی است در لباس میش که باید از شر او به خداون پناه بُرد.

از همه بدتر اینکه، همه با تمام وجود از آن عوامل انتحاری تنفر داشته و فراری هستند. کسی به آنها روی خوش نشان نمی دهد، به سمت و سویشان نمی رود، تا چه رسد به اینکه به آنان اظهار عشق و محبت کند. برا ی مقابله با آنها تمام نیروها بسیج می شوند و هر حرکت آنها را در نطفه خفه می کنند، اما نسبت به این عروسک های انتحاری، که ویروسی بس خطرناک‌اند، به مرور زمان حساسیت‌ها آنچنان کم شده که خیلی راحت و عادی در میان مردم رفت و آمد می‌کنند، و حتی بسیاری از مسئولین و دستگاه ها، خطر حضور و جولان آنها را جدی نمی گیرند، کسی متعرضشان نمی شود، کسی از آنها احساس خطر نمی کند، کسی از آنها فرار نمی کند، و حتی متاسفانه گاهی وجود مسموم آنها عقل و دین برخی از مردم را زایل و زمینه جذب و گرفتار شدن آنها را هم فراهم می کند.

اینجاست که باید هشیار بود. باید دست دشمن را دید. می‌بایست بیش از پیش مراقب بود. می‌بایست به فکر خانواده و جامعه خود بود. نباید گذاشت که دختران و زنان این مرزوبوم در دام پنهان شیاطین و استکبار قرار گرفته و ناخواسته سرباز بزک کرده آنان شوند. نباید اجازه داد، لشگر شیاطین به راحتی در این شهر و دیار، که کشور امام زمان است جولان داده و دین و دینداری را به سخره گیرند.

طبقه بندی: شرح حدیث، 
برچسب ها: عروسک های انتحاری، عوامل انتحاری، بی حجابی، بی حیایی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 3 مرداد 1395 | توسط : حسین ژولیده | نظرات()