تبلیغات
صراط - حضور پایگاه اینترنتی رهروان ولایت در سومین دوره نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی
"با هر گناهی که انسان انجام میدهد عقلی از او جدا می شود که دیگر برنمی گردد ............ وقتی بنده گناه میکند به سبب انجام آن گناه, علمی راکه یاد گرفته بود , فراموش می کند.......... حسن خزّاز ، از امام رضا ( علیه السّلام ) شنیدم كه فرمودند : بعضى از كسانى كه ادّعاى محبّت و دوستى ما را دارند، ضررشان براى شیعیان ما از دجّال بیشتر است. حسن گفت: عرض كردم اى پسر رسول خدا( صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم ) به چه علّت؟ فرمود: به خاطر دوستى‏شان با دشمنان ما و دشمنى‏شان با دوستان ما. و هر گاه چنین شود، حقّ و باطل به هم در آمیزد و امر مشتبه گردد و مؤمن از منافق باز شناخته نشود. ( صفات الشیعه ص 8 ) ...........همیشه می توان تولدی دوباره داشت"
سومین دوره نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی

به گزارش پایگاه اینترنتی رهروان ولایت، سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی با حضور بیش از ۳۰۰ مجموعه فعال جبهه فرهنگی انقلاب در ۴ بخش اصلی: رسانه های برخط، فناوری اطلاعات، نرم افزارهای چندرسانه ای و تلفن همراه، و بازی و پویانمایی برگزار می‌شود.
همچنین بخش های جانبی «سواد فضای مجازی» به عنوان بخش ویژه نمایشگاه كه شامل نشست‌ها و كارگاه‌ها، تهدیدها و فرصت‌ها، كلینیک و درمانگاه اعتیاد اینترنتی و قسمت‌های متنوع دیگر از جمله بخش های نمایشگاه می‌باشد.
گفتنی است سومین نمایشگاه رسانه‌ای دیجیتال انقلاب اسلامی از روز پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده و به‌مدت ۶ روز تا تاریخ ۲۷ بهمن ماه در محل سالن‌های نمایشگاهی بین‌المللی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است پایگاه اینترنتی رهروان ولایت نیز همانند سال‌های گذشته در این دوره پذیرای بازدیدکنندگان می باشد. علاقمندان می‌توانند جهت بازدید از غرفه، به بخش رسانه‌های برخط، سالن همکف، غرفه پایگاه اینترنتی رهروان ولایت مراجعه بفرمایند.
جهت كسب اطلاعات بیشتر درخصوص اخبار نمایشگاه به وبسایت رسمی سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی به نشانی اینترنتی http://irdmfestival.com مراجعه نمایید.

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 25 بهمن 1394 | توسط : احمد داعی | نظرات()